Šiandien Ukmergės kultūros centre vaikų vasaros stovyklos dalyviams visuomenės sveikatos biuro specialistė Aistė Šiaučiūnė ir savanorė Ugnė Krukauskaitė vedė smagią ir naudingą paskaitą apie sveikus kokteilius – glotnučius.
Vasarą vaikai dažniau renkasi saldžius gėrimus, ledus ir kitus saldumynus, todėl paskaitos metu buvo atkreiptas dėmesys į sveikesnes ir maistingesnes alternatyvas.
Vaikai sužinojo, kad glotnučiai gali būti ne tik gardūs, bet ir kupini vitaminų, mineralų bei energijos. O svarbiausia - juos pasigaminti labai paprasta!
Tikimės, kad po šio užsiėmimo vaikai dažniau rinksis natūralius ir sveikatai palankius gėrimus, kurie puikiai atgaivina karštomis vasaros dienomis.
Dalinamės akimirkomis iš vykusių užsiėmimų